Audyt i optymalizacja stron - Seolodzy.pl

Audyt SEO

Audyt strony internetowej to jej analiza pod kątem atrakcyjności dla wyszukiwarek. Dzięki naszej usłudze poznasz wszelkie mankamenty Twojej strony www i dowiesz się co możesz poprawić, aby stała się ona bardziej przyjazna dla wyszukiwarek i użytkowników. Nasza usługa zapewni Ci wiedzę, na której możesz oprzeć dalszą strategię promocji w Internecie. Pamiętaj, że zanim zdecydujesz się na pozycjonowanie swojej strony powinieneś sprawdzić czy jest ona dobrze przygotowana do wymogów wyszukiwarek. Pomoże Ci w tym audyt SEO. Jeśli Twoja witryna jest już pozycjonowana, ale efekty działań pozycjonerów nie są zadowalające, raport z audytu pomoże Ci poznać bariery osiągnięcia przez nią wysokich pozycji.

Wysokie pozycje gwarantują wysokie zyski

Jeśli to czytasz to znaczy, że prowadzisz biznes i masz własną stronę www. Oczywistą sprawą jest, że chcesz, żeby realizowała one Twoje cele marketingowe i sprzedażowe. Robisz więc wszystko, żeby tak się stało – już jakiś czas temu zleciłeś zaprojektowanie swojej witryny profesjonalnej agencji i zdając sobie sprawę z tego, że szansą na wysokie zyski są tylko wysokie pozycje w wyszukiwarkach, zdecydowałeś się skorzystać z usług firmy pozycjonerskiej. Jednak jak dotąd nie udało Ci się „wskoczyć” na najwyższy pozycje i wciąż zastanawiasz się dlaczego. Odpowiemy Ci na to pytanie. Opracujemy dla Ciebie rzetelną analizę strony, dzięki której poznasz bariery powstrzymujące ją w osiąganiu najwyższych pozycji. Powinieneś wiedzieć, że Twoja strona www żeby dostać się na czołowe miejsca w wynikach wyszukiwania powinna spełniać kilka fundamentalnych zasad. Ich przestrzeganie sprawdzimy przeprowadzając audyt SEO.

Zanim zdecydujesz się na pozycjonowanie strony internetowej…

Audyt strony internetowej to pierwszy krok, który powinieneś wykonać jeszcze przed rozpoczęciem pozycjonowania. Nie wybierzesz się przecież w daleką podróż bez sprawdzenia czy z samochodem jest wszystko w porządku. Podobnie jest ze stroną internetową – nie możemy zacząć się reklamować, póki nie mamy pewności, że nasza witryna jest odpowiednio przygotowana do podboju Internetu. Nasi eksperci przeanalizują Twój serwis pod kątem m.in. poprawności kodu źródłowego, obecności i doboru słów kluczowych, obecności przyjaznych linków. Wszystkie te czynniki wpływają na jego widoczność w Internecie. Zlecając nam wykonanie audytu SEO poznasz słabe punkty swojego serwisu www. Eliminując je zwiększysz swoje szanse na wysokie pozycje, a także obniżysz koszty kampanii reklamowych w Internecie. Audyt poszerzony o analizę konkurencji pozwoli Ci dobrze poznać Twoich największych rywali w sieci.

Korzystasz z usług firmy SEO, ale wciąż nie widzisz efektów prac pozycjonerów

Audyt SEO z pewnością przyda się w sytuacji, gdy zleciłeś już pozycjonowanie firmie pozycjonerskiej, ale pomimo długiego czasu oczekiwania Twoja strona wciąż jest na odległej pozycji w wyszukiwarce. Brak efektów to sygnał, że być może nie jest ona prawidłowo zoptymalizowana i właśnie dlatego wciąż stoi w miejscu, zamiast piąć się w górę. Analiza strony internetowej może przyczynić się do poprawy jej wyników w wyszukiwarkach – raport z audytu zawiera spis błędów, które mogą wpływać na jej małą widoczność w sieci. Z taką wiedzą będziesz mógł wdrażać zmiany i eliminować nieoptymalne rozwiązania zastosowane na Twojej stronie www.

Dla kogo

Audyt SEO to rozwiązanie dla każdej firmy, która chce realizować swoje cele marketingowe i sprzedażowe za pośrednictwem strony www. Musisz wiedzieć, że o ile pozycjonowanie jeśli nie jest wykonywane odpowiednimi metodami przynosi doraźne efekty, o tyle analiza strony www jest inwestycją długoterminową. Wynik audytu to wiedza, dzięki której możesz wpłynąć na widoczność swojej strony w Internecie. I nie ważne czy jesteś właścicielem dużego serwisu, prowadzisz sklep internetowy, czy masz niewielką stronę www, nasz audyt pomoże Ci poznać słabe strony Twojej witryny. Wdrażając zmiany i poprawiając wskazane przez audyt błędy zwiększasz swoje szanse na wysokie pozycje w wyszukiwarkach. Audyt strony internetowej to propozycja dla firm, które chcą rozpocząć pozycjonowanie, a także dla tych, którzy pozycjonują się bez widocznych efektów. Przyda się ona również projektantom i deweloperom, którzy są w trakcie tworzenia nowego serwisu internetowego i chcą uczynić go przyjaznym dla wyszukiwarki.

Kompleksowy audyt SEO

 • Analiza doboru i umiejscowienia słów kluczowych
 • Analiza kodu źródłowego
 • Testy wydajność strony
 • Analiza błędów po stronie serwera
 • Analiza wewnętrznego linkowania

Kompleksowy audyt SEO + Analiza konkurencji

 • Analiza doboru i umiejscowienia słów kluczowych
 • Analiza kodu źródłowego
 • Testy wydajność strony
 • Analiza błędów po stronie serwera
 • Analiza wewnętrznego linkowania
 • Analiza konkurencji