Audyt i optymalizacja stron - Seolodzy.pl

Optymalizacja stron internetowych

Walka o pierwsze miejsce w Google jest zacięta i tylko najlepiej zoptymalizowane strony mają szanse na najwyższe pozycje. Bardzo często zdarza się tak, że budując stronę internetową nie bierze się pod uwagę jej późniejszej promocji. Mamy więc serwis www z doskonałą grafiką, jednak kiedy zajrzymy „do środka” okazuje się, że nie spełnia on podstawowych zasad określonych przez wyszukiwarki.

Wykonałem audyt. Co dalej?

Audyt SEO Twojego serwisu www wskazał co należy poprawić i zmodyfikować, by był on atrakcyjny dla wyszukiwarek. Czas na następny krok, jakim jest optymalizacja strony. To podstawowa czynność, która powinna być wykonana jeszcze przed rozpoczęciem pozycjonowania. Zamów wykonanie optymalizacji, a my zwiększymy szansę na poprawę widoczność Twojej strony w sieci. Wdrożymy szereg zmian i modyfikacji, które wpłyną pozytywnie na jej zgodność ze standardami wyszukiwarek. Skupimy się na najważniejszych czynnikach, które wpływają na jej postrzeganie przez roboty sieciowe, dostosujemy ją także do wymagań Internautów. Dzięki wykonaniu optymalizacji będziesz miał pewność, że Twoja strona jest odpowiednio przygotowana do wymogów stawianych przez wyszukiwarki oraz jest przyjazna dla użytkowników Internetu. Zlecając nam wykonanie optymalizacji zwiększysz szanse swojej witryny na lepsze pozycje w wynikach wyszukiwania.

Optymalizacj strony to fundament działań SEO

Optymalizacja strony internetowej to absolutna podstawa, na której powinny opierać się działania zmierzające do poprawy jej widoczności w sieci. Firmy pozycjonerskie skuszone wizją szybkiego zysku bagatelizują kwestię optymalizacji skupiając się na działaniach, które w szybkim czasie przyniosą zamierzony efekt. Pamiętaj, że może to wiązać się ze stosowaniem przez nie nie do końca etycznych praktyk, które mogą narazić Twoją stronę na sankcje techniczne ze strony wyszukiwarek. Stosowanie takich działań może skutecznie obniżyć jej pozycje w wynikach wyszukiwania, co z pewnością będzie miało negatywny wpływ na Twój biznes. Optymalizacja strony www to taki element działań SEO, który zawsze jest etyczny, przez co bezpieczny i ma wyłącznie pozytywny wpływ na wartość Twojego serwisu. Skutki optymalizacji będą widoczne teraz jak i w dalszej perspektywie. Jeśli więc swoją obecność w sieci planujesz długofalowo, zainwestuj w działania mające trwały wpływ na poprawę jakości Twojej strony www.

Zakres usługi

W zakres naszych prac optymalizacyjnych wchodzi m.in. poprawa i dostosowanie kodu źródłowego strony do standardów wyszukiwarek, usunięcie z niego elementów, które świadczą o stosowaniu nieetycznych metod pozycjonowania, a także poprawa komunikacji strony z wyszukiwarką. Uporządkujemy także hierarchię nagłówków oraz metadanych, przeanalizujemy i prawidłowo umiejscowimy słowa kluczowe istotne dla Twojego biznesu. Usuniemy zbędny kod przez co Twoja strona zyska na czytelności i przejrzystości. Przyspieszy to także szybkość ładowania się Twojego serwisu. Zajmiemy się optymalizacją linków wewnętrznych i usuniemy błędy, które teraz uniemożliwiają robotom sieciowym poprawną indeksację Twojej strony. Nie są to oczywiście wszystkie działania, jakie możemy podjąć, by poprawić widoczność Twojej strony w Internecie. Zakres optymalizacji ustalany jest indywidualnie na podstawie audytu SEO, w którym wskazane są błędy i słabe strony Twojego serwisu.

Optymalizacja strony

  • Zmniejszenie objętości kodu strony, wpływające na szybkość ładowania się strony
  • Usunięcie elementów stosowanych w pozycjonowaniu, niezgodnych z wytycznymi wyszukiwarek
  • Poprawa semantyki kodu źródłowego (hierarchia nagłówków, tytuły, opisy podstron, wewnętrzne linkowanie)
  • Usunięcie błędów po stronie serwera

Optymalizacja strony + etykietowanie danych

Oprócz standardowych działań optymalizacyjnych oferujemy wyposażenie strony w tzw. mikrodane. Zastosowanie mikrodanych pozwala na użycie etykiet. Etykiety są to pojawiające się w wynikach wyszukiwania, graficzne lub tekstowe, ważne z punktu widzenia użytkownika dodatkowe informacje o stronie. Stanowią one wyróżnienie strony w wynikach wyszukiwania i zwracają uwagę internautów.