Przyciąganie ruchu w sieci

Ruch w sieci jest nam niezbędny po to by skuteczniej działać, jednak jak wypracować ruch w sieci?
Istnieje kilka sposobów na to, by przyciągnąć ruch w sieci, ten sposób sprawdza się zwłaszcza kiedy działamy jako influencer na Instagramie, jednak na czym polega ten sposób?
Fame Mma pokazało nam, że kontrowersją możemy uzyskać naprawdę duży rozgłos i w zaledwie kilka dni nasze konto na Instagramie może zdobyć kilkaset tysięcy nowych obserwujących, dlatego właśnie kontrowersja może pomóc nam w osiągnięciu jakiegoś sukcesu czy też wygenerowania dużego ruchu na Instagramie lub innych social media, jednak nie zawsze te kontrowersje wyjdą nam na dobre, dlatego warto o tym pamiętać.
Jeśli spojrzymy na rynek Amerykański wiele gwiazd z różnych branż stosuje tę taktykę do promowania swojej osoby.
Dobry UDANY przykład takiej strategii to amerykański raper pochodzący z Nowo Jorskigo Brooklyn’u – 6ix9ine.
W przeciągu 4 latach zbudował ogromną karierę, która opierała się o kontrowersję, jednak dziś jest znany na całym świecie.

Inną dobrą strategią jako influencer są oczywiście współprace z innymi osobami, czy też firmami, dlaczego?
Na takiej współpracy/collaboracji możemy dużo zyskać, choćby w przypadku prowadzenia własnego sklepu sprzedaż na sklepie może wzrosnąć kilkukrotnie co na pewno jest dobrą stroną takiej współpracy.
Jeśli zajmujemy się tik tokiem i tam dodajemy treści, możemy nagrać tik toka z innym znanym popularnym tik tokerem i przez co nasze konto na tik toku zdobędzie nowych obserwujących.

jeśli zastanawiamy się “jak przyciągnąć ruch w sieci” na pewno przez myśl przeszła nam opcja płatnej czy też darmowej reklamy.
Zacznijmy od darmowej reklamy = darmowego zwiększenia ruchu w sieci.
Darmowa reklama to przede wszystkim budowanie marki i autorytetu, dlatego, jeśli chcemy nie wydawać pieniędzy na reklamy powinniśmy budować regularnie autorytet, wchodzić w interakcje z ludźmi, pomagać im, budować jakąś grupę ludzi i tam dawać merytoryczną wartość, jeśli będziemy tak robić z czasem wytworzymy ruch w sieci poprzez choćby pocztę “pantoflową”.

Z płatną reklamą jest łatwiej, ponieważ naszym zadaniem jest zlecenie komuś wykonanie takowej reklamy, podanie mu wszystkich potrzebnych informacji i ktoś nam tworzy i ustawia takową reklamę.
Taka reklama w krótkim czasie może wygenerować nam bardzo duży ruch na stronie/Instagramie/sklepie online, wielu przedsiębiorców poleca inwestowanie w płatne reklamy.
Dzięki płatnym reklamom możemy skalować swoją działalność

Leave a Comment